Nowe linie w gminie Nowa Wieś Lęborska - od 1.09.2022
sprawdź szczegóły!
Dnia 1 września 2022 r. uruchomionych zostanie 9 nowych linii autobusowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska:
620: Laska – Darżewo – Pogorzelice – Dziechlino – Leśnice Szkoła (rozkład jazdy)
621: Małoszyce – Lębork (rozkład jazdy)
622: Kębłowo Nowowiejskie Łowcze – Kębłowo Nowowiejskie – Nowa Wieś Lęborska (rozkład jazdy)
624: Janowiczki – Niebędzino – Kanin – Czarnówko – Chocielewko – Żelazkowo – Redkowice Szkoła (rozkład jazdy)
625: Czarnówko – Nowa Wieś Lęborska Szkoła (rozkład jazdy)
626: Garczegorze – Krępa Kaszubska – Rozgorze – Janowice – Pogorszewo – Garczegorze Szkoła (rozkład jazdy)
627: Garczegorze – Wilkowo Nowowiejskie – Obliwice – Janisławiec – Garczegorze Szkoła (rozkład jazdy)
628: Garczegorze – Krępa Kaszubska – Lędziechowo – Łebień Szkoła (rozkład jazdy)
629: Bąsewice – Tawęcino – Karlikowo Lęborskie – Rekowo Lęborskie – Łebień Szkoła (rozkład jazdy)
Na trasach przejazdu obowiązywać będą wszystkie przystanki pośrednie.
Linie zostają utworzone głównie z myślą o dowozach i odwozach dzieci do szkół, ale będą funkcjonowały jako linie otwarte, dostępne dla wszystkich pasażerów.
Ceny biletów:
-
bilet jednorazowy – 5 zł (bilet normalny)
-
bilet miesięczny – 317,65 zł (bilet normalny) / 162 zł (bilet uczniowski z ulgą 49%)
Ceny biletów są identyczne niezależnie od trasy przejazdu. Na liniach 620-629 obowiązują ponadto wszystkie ulgi ustawowe. Bilety jednorazowe można zakupić u kierowcy autobusu, natomiast bilety miesięczne dostępne są we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży, w tym w kasie w Lęborku zlokalizowanej w Galerii Lębork w saloniku prasowym.
Zachęcamy do korzystania z naszych usług.