Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

KiedyPrzyjedzie… mój autobus?

Teraz łatwo to sprawdzisz!

 

 

Aplikacja KiedyPrzyjedzie to system dynamicznej informacji pasażerskiej, który pozwala sprawdzić w czasie rzeczywistym gdzie znajduje się Twój autobus i kiedy faktycznie pojawi się na przystanku. Wykorzystuje ona dane o aktualnej lokalizacji GPS i na tej podstawie przygotowuje wiarygodną prognozę o czasie odjazdu.

 

Jak korzystać z aplikacji?

Wystarczy wejść na stronę internetową: https://pksgdynia.kiedyprzyjedzie.pl (dostępna wersja tradycyjna jak i na urządzenia mobilne) i odnaleźć interesujący nas przystanek. Można to zrobić na dwa sposoby: wpisując w oknie wyszukiwania nazwę przystanku lub odnajdując go na mapie. Po zatwierdzeniu wyboru przystanku pojawi się lista z najbliższymi odjazdami autobusów. Przy każdym kursie widnieje numer linii komunikacyjnej, kierunek docelowy oraz prognozowany czas przyjazdu autobusu. Dodatkowo klikając na wybrany kurs wyświetli się mapa, gdzie zobaczyć można aktualną pozycję naszego autobusu oraz prognozowane czasy przyjazdu ze wszystkich przystanków na trasie.

 

W aplikacji KiedyPrzyjedzie dostępny jest również rozkład teoretyczny. Po wyborze przystanku należy przejść do zakładki „Rozklady”, następnie wybrać dzień oraz interesującą nas linię i zatwierdzić. W efekcie otrzymamy pełen rozkład jazdy dla danej linii komunikacyjnej. Klikając w godzinę odjazdu można podejrzeć, o której godzinie autobus planowo pojawi się na poszczególnych przystankach na trasie.

 

Zachęcamy również do instalacji aplikacji mobilnej KiedyPrzyjedzie w telefonie komórkowym. Bezpłatną apkę pobrać można z Google Play, App Store oraz Windows Store.

 

Mamy nadzieję, że dzięki aplikacji KiedyPrzyjedzie korzystanie z naszych autobusów stanie się jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij