Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Ostrowo [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:02 | 6:02 | 6:32 s | 6:57 | 7:42 | 8:42 | 9:42 | 10:27 s | 11:12 | 12:12 |
13:12 | 14:02 | 14:47 | 15:37 | 16:37 | 17:52 | 19:22 P | 20:22 | 22:07 Pu | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
6:12 | 6:57 | 7:57 | 8:57 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:02 | 14:47 |
15:37 | 16:37 | 18:37 | 20:17 Pu | 21:37 Pu | | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:12 d | 8:02 | 9:32 | 11:02 | 12:32 | 14:02 | 15:32 | 17:02 | 18:37 | 20:17 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.
Rozkład ważny
od 2024-03-25