Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Jastrzębia Góra, Dworzec Autobusowy
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:10 u | 6:10 u | 7:10 As | 8:10 A | 10:30 u | 12:00 u | 14:30 u | 15:30 w | 17:50 u | 18:50 u |
20:40 u | | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
5:50 u | 7:15 u | 9:00 u | 10:50 u | 12:50 u | 14:50 u | 16:50 u | 18:50 u | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Nie kursuje przez: Puck Centrum Handlowe
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
Rozkład ważny
od 2024-02-01