Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Jastrzębia Góra, Dworzec Autobusowy
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:24 | 8:34 | 12:44 A | 14:54 Bs | 15:44 A |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-01-01