Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Ostrowo, Plażowa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:15 | 9:30 | 13:40 | 15:25 s | 16:40 |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-01-01