Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Smolno, Jantarowa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:06 Au | 6:56 A | 8:21 u | 9:21 z | 10:41 u | 12:41 u | 14:01 u | 14:51 u | 15:51 | 16:51 u |
18:51 Au |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:21 u | 10:41 u | 12:41 u | 14:51 u |
- A - Kurs przez: Osłonino, Rzucewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni nauki szkolnej.
Rozkład ważny od 2023-12-04