Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Starzyński Dwór [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
8:41 u | 12:51 Au | 13:51 Bu | 14:51 u | 16:46 Bu | 17:26 u | 18:51 u | 21:56 Cu | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
8:51 u | 10:51 u | 12:51 Au | 14:51 u | 16:51 u | 18:51 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
11:06 u | 14:51 u | 18:51 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo
- B - Kurs do: Wierzchucino
- C - Kurs do: Krokowa
Rozkład ważny
od 2024-01-01