Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Kłanino [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
7:45 | 8:45 u | 10:55 C | 12:55 Du | 13:55 Ez | 14:25 Bs | 14:55 w | 15:20 As | 15:55 B | 16:50 Ez |
17:30 u | 18:55 u | 22:00 Fu | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
8:55 u | 10:55 u | 12:55 Du | 14:55 u | 16:55 u | 18:55 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
11:10 u | 14:55 u | 18:55 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- C - Kurs do: Białogóra przez: Brzyno, Prusewo
- D - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo
- E - Kurs do: Wierzchucino
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
- B - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo, Brzyno, Prusewo
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- A - Kurs do: Choczewo przez: Odargowo, Lubkowo
- F - Kurs do: Krokowa
Rozkład ważny
od 2024-01-01