Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Goszczyno, Wybudowanie [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:42 u | 6:57 A | 7:27 As | 8:05 Bs | 9:02 A | 11:02 u | 13:02 u | 14:05 z | 15:05 | 16:05 u |
17:35 u | 20:05 u | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:57 u | 9:02 u | 11:02 u | 13:02 u | 15:05 u | 17:05 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
9:25 u | 12:25 u | 16:55 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Puck, Dworzec. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- B - Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
Rozkład ważny
od 2024-01-01