Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Wejherowo Tartaczna MZK [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: |
---|
6:48 Au | 8:18 Au | 12:23 u | 14:33 u | 15:38 G | 16:33 u | 18:23 u | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
8:18 Au | 12:23 u | 14:33 u | 16:33 u | 18:23 u | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
8:18 Au | 10:48 u | 12:23 u | 14:33 u | 16:33 u | | | | | |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz
Rozkład ważny
od 2024-01-01