Rozkład jazdy
Kierunek: Milwino
Przystanek: Dąbrówka Młyn [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
6:50 B | 7:10 B | 7:26 D | 8:05 B | 9:35 A | 10:35 A | 11:16 E | 12:38 F | 12:55 | 13:33 F |
13:55 | 14:18 F | 14:42 C | 15:28 F | 16:23 F | 16:32 C | 17:13 F | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
10:35 A | 11:16 E | | | | | | | | |
- B - Kurs do: Sychowo Szkoła
- D - Kurs do: Luzino Gimnazjum. Nie kursuje przez: Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła, Barłomino Sampowska
- A - Nie kursuje przez: Barłomino Sampowska
- E - Kurs do: Luzino Centrum. Nie kursuje przez: Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła, Barłomino Sampowska
- F - Kurs do: Robakowo Pętla. Nie kursuje przez: Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła, Barłomino Sampowska
- C - Kurs do: Robakowo Pętla przez: Dąbrówka Wieś. Nie kursuje przez: Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła, Barłomino Sampowska
Rozkład ważny
od 2023-09-04