Rozkład jazdy
Kierunek: Luzino Centrum
Przystanek: Milwińska Huta [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
7:08 B | 8:08 | 9:58 E | 10:58 C | 12:23 D | 13:18 D | 14:18 A | 15:13 D | 16:08 D | 16:58 D |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
8:08 | 10:58 C | | | | | | | | |
- B - Kurs do: Luzino Gimnazjum przez: Barłomino Sampowska, Sychowo Szkoła, Dąbrówka Wieś, Dąbrówka Młyn
- E - Kurs do: Sychowo Szkoła
- C - Kurs przez: Barłomino Sampowska, Sychowo Szkoła, Dąbrówka Wieś, Dąbrówka Młyn
- D - Kurs do: Robakowo Pętla przez: Sychowo Szkoła, Dąbrówka Wieś, Dąbrówka Młyn. Nie kursuje przez: Barłomino Sampowska
- A - Kurs do: Luzino Gimnazjum. Nie kursuje przez: Barłomino Sampowska, Sychowo Szkoła, Dąbrówka Wieś
Rozkład ważny
od 2023-09-04