Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Bolszewo, Strażacka [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 u | 6:19 | 7:19 | 8:29 us | 9:19 u | 10:19 u | 12:39 u | 13:54 u | 15:04 us | 15:54 u |
16:54 u | 18:54 u | 19:24 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:24 u | 7:24 u | 8:29 u | 10:24 u | 12:44 u | 15:09 u | 16:59 u | 18:59 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-01-01