632
Rozkład jazdy
Kierunek: Smażyno
Przystanek: Głazica, Kapliczka
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:46 | 14:41 | 15:36 |
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:46 | 14:41 | 15:36 |