633
Rozkład jazdy
Kierunek: Szemud Szkoła
Przystanek: Donimierz, Piekiełko
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:06 A | 10:01 | 14:41 |
- A - Kurs przez: Jeleńska Huta, Kowalewo, Leśno, Leśna, Kowalewo, Jeleńska Huta, Szemudzka Huta