635
Rozkład jazdy
Kierunek: Szemud Szkoła
Przystanek: Kielno, Różana
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:26 | 13:21 K | 15:11 K | 17:06 A |
- K - Kurs przez: Kieleńska Huta, Wieś
- A - Kurs do: Szemud
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:26 | 13:21 K | 15:11 K | 17:06 A |