650
Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Rozewie, Latarnia
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:15 | 5:45 | 6:15 | 6:45 s | 7:10 | 7:10 Ps | 7:55 | 8:55 | 9:55 | 10:40 s |
11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:15 | 15:00 | 15:50 | 16:50 | 18:05 | 19:35 P | 20:35 |
22:20 Pu | | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:45 | 6:25 | 7:10 | 8:10 | 9:10 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:15 |
15:00 | 15:50 | 16:50 | 18:50 | 20:30 Pu | 21:50 Pu | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:25 d | 8:15 | 9:45 | 11:15 | 12:45 | 14:15 | 15:45 | 17:15 | 18:50 | 20:30 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.