650
Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Gnieżdżewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:10 | 5:40 | 6:10 | 6:40 | 7:10 s | 7:35 | 7:35 Ps | 8:20 | 8:20 Ps | 9:15 Ps |
9:20 | 10:20 | 11:05 s | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:40 | 15:25 | 16:15 | 17:15 |
18:30 | 20:00 P | 21:00 | 22:45 Pu | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:10 | 6:10 | 6:50 | 7:35 | 8:35 | 9:35 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 |
14:40 | 15:25 | 16:15 | 17:15 | 19:15 | 20:55 Pu | 22:15 Pu | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:50 d | 8:40 | 10:10 | 11:40 | 13:10 | 14:40 | 16:10 | 17:40 | 19:15 | 20:55 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.