652
Rozkład jazdy
Kierunek: Jastrzębia Góra, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Łebcz, Wybudowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:49 u | 7:54 u | 10:14 u | 11:44 u | 13:49 u | 14:44 H | 16:34 u | 17:34 u | 18:34 u | 19:29 u |
20:29 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:34 u | 8:34 u | 10:34 u | 12:34 u | 14:34 u | 16:34 u | 18:34 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej