655
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Puck, Urząd Gminy
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:02 | 8:12 | 12:22 A | 14:32 Bs | 15:22 A |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej