655
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Karwieńskie Błoto Pierwsze, Dobra
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:04 | 9:19 | 13:27 | 16:27 |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:04 | 9:19 | 13:27 | 16:27 |