655
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Karwieńskie Błoto Pierwsze
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:05 | 9:20 | 13:28 | 16:28 |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:05 | 9:20 | 13:28 | 16:28 |