655
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Mieroszyno
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:26 | 9:41 | 13:51 | 15:36 s | 16:51 |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej