655
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Gnieżdżewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:37 | 9:52 | 14:02 | 15:47 s | 17:02 |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej