656
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Mrzezino, Cmentarz
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:02 Au | 6:52 A | 8:17 u | 9:17 z | 10:37 u | 12:37 u | 13:57 u | 14:47 u | 15:47 | 16:47 u |
18:47 Au |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:17 u | 10:37 u | 12:37 u | 14:47 u |
- A - Kurs przez: Osłonino, Rzucewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni nauki szkolnej.