656
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Mrzezino
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:04 Au | 6:54 A | 8:19 u | 9:19 z | 10:39 u | 12:39 u | 13:59 u | 14:49 u | 15:49 | 16:49 u |
18:49 Au |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:19 u | 10:39 u | 12:39 u | 14:49 u |
- A - Kurs przez: Osłonino, Rzucewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni nauki szkolnej.