657
Rozkład jazdy
Kierunek: Kłanino
Przystanek: Łebcz, Podgóry
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:42 | 8:32 z | 9:27 |
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:42 | 8:32 z | 9:27 |