657
Rozkład jazdy
Kierunek: Władysławowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Starzyński Dwór Pomnik
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 z | 14:30 z | 15:15 A | 16:05 z | 16:55 z |
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
- A - Kurs do: Chłapowo Remiza