657
Rozkład jazdy
Kierunek: Kłanino
Przystanek: Władysławowo Dworzec Autobusowy
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:25 | 8:15 z | 9:10 |
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:25 | 8:15 z | 9:10 |