660
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Starzyński Dwór
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:39 u | 12:49 Au | 13:49 Bu | 14:49 u | 16:44 Bu | 17:24 u | 18:49 u | 21:54 Cu |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:49 u | 10:49 u | 12:49 Au | 14:49 u | 16:49 u | 18:49 u |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:04 u | 14:49 u | 18:49 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo
- B - Kurs do: Wierzchucino
- C - Kurs do: Krokowa