660
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Starzyński Dwór Pomnik
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:40 u | 12:50 Au | 13:50 Bu | 14:50 u | 16:45 Bu | 17:25 u | 18:50 u | 21:55 Cu |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:50 u | 10:50 u | 12:50 Au | 14:50 u | 16:50 u | 18:50 u |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 u | 14:50 u | 18:50 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo
- B - Kurs do: Wierzchucino
- C - Kurs do: Krokowa