660
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Lubkowo, Jezioro
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
8:06 | 9:21 u | 11:21 B | 13:26 Cu | 14:16 Dz | 14:56 Bs | 15:21 w | 15:56 As | 16:26 B | 17:16 Dz |
17:51 u | 19:21 u | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
9:21 u | 11:21 u | 13:26 Cu | 15:21 u | 17:21 u | 19:21 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
11:31 u | 15:21 u | 19:21 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Białogóra przez: Brzyno, Prusewo
- C - Kurs do: Białogóra
- D - Kurs do: Wierzchucino
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- A - Kurs do: Choczewo