660
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Białogóra
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
6:22 A | 6:47 Bs | 8:27 A | 10:42 u | 12:42 u | 13:45 z | 14:45 w | 15:45 u | 17:15 u | 19:45 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
8:37 Cu | 10:42 u | 12:42 u | 14:45 u | 16:45 u | | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
9:05 u | 12:05 u | 16:35 u | | | | | | | |
- A - Kurs do: Puck, Dworzec przez: Prusewo, Brzyno, Lubkowo. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- B - Kurs do: Puck, Dworzec przez: Lubkowo, Odargowo. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- C - Kurs przez: Lubkowo