660
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Minkowice, Kasztanowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:53 u | 7:08 A | 7:38 As | 8:13 Bs | 9:13 A | 11:13 u | 13:13 u | 14:13 z | 15:13 | 16:13 u |
17:43 u | 20:13 u | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
7:08 u | 9:13 u | 11:13 u | 13:13 u | 15:13 u | 17:13 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
9:33 u | 12:33 u | 17:03 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Puck, Dworzec. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- B - Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.