660
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Starzyński Dwór Pomnik
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:07 u | 11:27 u | 13:27 u | 14:27 z | 15:27 | 16:27 u | 17:57 u | 20:27 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:22 u | 9:27 u | 11:27 u | 13:27 u | 15:27 u | 17:27 u |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:47 u | 12:47 u | 17:17 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.