660
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Starzyński Dwór, Słoneczna
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:11 u | 7:21 A | 7:51 As | 8:26 s | 9:26 A | 11:31 u | 13:31 u | 14:31 u | 15:31 u | 15:31 u |
16:31 u | 18:01 u | 20:31 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:26 u | 9:31 u | 11:31 u | 13:31 u | 15:31 u | 17:31 u |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:51 u | 12:51 u | 17:21 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Puck, Dworzec
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej