661
Rozkład jazdy
Kierunek: Lębork, Dworzec PKP
Przystanek: Lębork, Plac Piastowski
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:30 | 9:30 | 13:00 A | 15:15 As | 16:15 A | 18:00 As |
- A - Nie kursuje przez: Lębork, Pionierów - Pętla
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej