662
Rozkład jazdy
Kierunek: Lubocino, Szkoła
Przystanek: Kłanino
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:57 A | 16:01 u |
- A - Kurs do: Dębki przez: Sulicice
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:57 A | 16:01 u |