662
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Świecino, Zielony Dwór
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:49 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:49 u |