662
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Starzyno, Trzy Gracki
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:00 u | 8:55 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:00 u | 8:55 u |