663
Rozkład jazdy
Kierunek: Krokowa
Przystanek: Wielka Piaśnica
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:18 As | 10:43 u | 12:43 u | 14:43 Ke | 16:43 Ke | 18:43 u |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:43 u | 14:43 u |
- A - Kurs do: Kłanino przez: Krokowa
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- u - Kurs linii użyteczności publicznej. Organizator: Powiat Wejherowski
- K - Kurs do: Karwia przez: Krokowa, Sławoszyno
- e - Nie kursuje w okresie ferii letnich