665
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Wejherowo, Ofiar Piaśnicy/Graniczna
Odjazdy od poniedziałku do piątku w okresie letnich wakacji (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:46 | 12:46 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Odjazdy w soboty w okresie letnich wakacji (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:46 | 12:46 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Odjazdy w niedziele i święta w okresie letnich wakacji: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:46 | 12:46 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |