670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Łebno, Smażyńska
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:01 u | 13:26 Au | 15:11 Au | 20:46 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 u | 7:01 u | 9:01 u | 11:31 u | 13:31 u | 15:31 u | 17:31 u | 19:31 u |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 u | 8:01 u | 10:31 u | 12:31 u | 14:31 u | 17:31 u | 19:31 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs przez: Szemud Szkoła