670
Rozkład jazdy
Kierunek: Kartuzy, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Będargowo, Cegielnia I
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:13 u | 15:13 As | 16:13 As |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Przodkowo Urząd Gminy
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej