670
Rozkład jazdy
Kierunek: Kartuzy, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Pomieczyno, Kolonia
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:20 u | 9:15 u | 13:20 u | 15:20 As | 16:20 As |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Przodkowo Urząd Gminy
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej