670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Pomieczyno, Kolonia
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:44 | 8:39 Bu | 13:14 Du | 14:49 Cu | 15:54 s | 17:04 As |
- B - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- D - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- C - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo, Szemud Szkoła
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- A - Nie kursuje przez: Będargowo