670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Donimierz, Polna
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:15 | 6:10 | 6:30 Cs | 7:10 | 8:10 Cs | 9:10 u | 10:00 Bs | 11:40 | 13:35 Au | 14:45 As |
15:20 Au | 16:20 s | 16:20 H | 17:20 s | 17:20 | 19:20 | 20:55 u | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
5:20 u | 7:10 u | 9:10 u | 11:40 u | 13:40 u | 15:40 u | 17:40 u | 19:40 u | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
5:20 u | 8:10 u | 10:40 u | 12:40 u | 14:40 u | 17:40 u | 19:40 u | | | |
- C - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Szemud Szkoła
- A - Kurs przez: Szemud Szkoła
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej