670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Przetoczyno
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:25 | 6:20 | 6:40 As | 7:20 | 8:20 As | 9:20 u | 10:15 As | 11:50 | 13:50 u | 15:00 s |
15:35 u | 16:30 s | 16:30 H | 17:30 s | 17:30 | 19:30 | 21:05 u | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
5:30 u | 7:20 u | 9:20 u | 11:50 u | 13:50 u | 15:50 u | 17:50 u | 19:50 u | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
5:30 u | 8:20 u | 10:50 u | 12:50 u | 14:50 u | 17:50 u | 19:50 u | | | |
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej