670
Rozkład jazdy
Kierunek: Będargowo
Przystanek: Przetoczyno, Bursztynowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
6:53 Du | 7:31 Ls | 8:48 Du | 9:18 s | 10:48 | 12:38 Cu | 13:58 s | 14:48 | 15:43 As | 15:48 |
16:38 | 17:38 Bu | 18:38 | 20:08 | 21:38 Bu | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:18 Bu | 8:08 Bu | 10:38 Bu | 12:38 Bu | 14:48 Bu | 16:38 Bu | 18:38 Bu | 21:38 Bu | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
7:08 Bu | 9:38 Bu | 11:38 Bu | 13:38 Bu | 16:38 Bu | 18:38 Bu | 21:38 Bu | | | |
- D - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- L - Kurs do: Łebieńska Huta
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- C - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Szemud Szkoła, Zęblewo, Będargowo
- A - Kurs do: Szemud
- B - Kurs do: Będargowo przez: Zęblewo